#schnapsidee – kas gi to nepatyrė?

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų bent kartą turėjome die Schnapsidee? Kartais galvojant apie kokį vokiečių kalbos žodį ar frazę ilgą laiką tas žodis gali palikti didelį ispūdį. Galiausiai žodis ar frazė pradeda skambėti vis keisčiau ir apie tai pagalvojus pradeda imti juokas.

Kartu su VDU HMF Vokiečių kalbos ir komunikacijos bakalauro studijų studentais bandysime ieškoti keisčiausių, šmaikščiausių ir juokingiausių vokiškų išsireiškimų bei žodžių. Viena iš numatyto akademinio projekto dalių – sukurti trumpus vaizdo įrašus, kuriuose dalyviai trumpai pristatys jų mėgstamiausią vokišką žodį ar frazę. Taip pat vaizdo įrašai bus paviešinti Youtube (DAAD Kaunas – YouTube), o vėliau ir DAAD bei VDU socialiniuose tinkluose siekant, kad vaizdo įrašai būtų matomi visiems.

Šis projektas – vienas iš renginių skirtų Vokiečių kalbos dienos 2021 m. Moksleiviai, studentai, mokytojai ir dėstytojai iš kitų Lietuvos švietimo institucijų taip pat turės galimybę sudalyvauti projekte. Daugiau informacijos apie tai, kaip tai padaryti bei nuorodos į socialinių medijų tinklus jau greitai.

ŽIŪRĖTI ĮRAŠUS YOUTUBE