Lietuvių kalbos ir kultūros kursai

REGISTRACIJA į Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursus nuotoliniu būdu 2022 m. atidaryta!

Registruotis (dalyvauti kursuose nemokamai). Iki 2021 m. lapkričio 23 d.

Registruotis (mokant už kursus). Iki 2021 m. gruodžio 19 d. 

Vytauto Didžiojo universitete 2021 m. liepos 17 – rugpjūčio 15 dienomis vyks intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai. Į Vilnių ar Kauną kviečiame pasaulio lietuvius, įvairių sričių studentus, užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių kalbos, pažinti krašto kultūrą, žmones ir kitaip nei įprastai praleisti vasarą (jei šalyje bus atšauktas karantinas). Taip pat siūlome lietuvių kalbą ir kultūrą studijuoti nuotoliniu būdu.

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai – tai puiki proga pažinti, pabendrauti, pabūti kartu su žmonėmis iš viso pasaulio (daugiau nei 30 šalių!) ir kartu pramokti lietuvių kalbos ar ją patobulinti. Siūlome ne tik išmokti žodžius ir sugebėti iš jų sudaryti sakinius, bet taip pat ir suprasti tai, kas kartais tiesiog negali būti išverčiama. Į vasaros kursus atvykę dalyviai atlieka testą kalbos lygiui nustatyti (išskyrus tie, kurie niekada nesimokė lietuvių kalbos), todėl kiekvienas yra priskiriamas į jam tinkamą grupę (nuo Lietuvių kalba A1 iki Lietuvių kalba B2).

VDU jau daugiau nei dvidešimt metų yra visų besidominčių lietuvių kalba ir kultūra traukos centras. Į vasaros kursus paprastai atvyksta apie 50 dalyvių iš įvairių Europos, Amerikos, Australijos ir Azijos šalių. Dalyviai mokosi Lietuvių kalbos iš profesionalų, susipažįsta su Lietuvos kultūra, literatūra, istorija, politika, ekonomika, menais ir kitais svarbiais aspektais. Į mėnesio trukmės kursų programą įtraukiamos ne tik Lietuvių kalbos ir kultūros paskaitos, tačiau taip pat ir įvairios ekskursijos, žaidimai, savaitgalio išvykos.

DAUGIAU INFORMACIJOS