Lietuvių kalbos ir kultūros kursai

REGISTRACIJA į Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus.

Registruotis (dalyvauti kursuose nemokamai). Informacija atnaujinama.

Registruotis (mokant už kursus).Informacija atnaujinama.

Vytauto Didžiojo universitetas 2023 m. liepos 8 – rugpjūčio 6 dienomis organizuoja lietuvių kalbos ir kultūros intensyvius vasaros kursus. Kviečiame pasaulio lietuvius, įvairių sričių studentus, užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių kalbos ir kitaip nei įprastai praleisti žiemos mėnesį.

Lietuvių kalbos ir kultūros kursai – tai puiki proga pažinti, pabendrauti, pabūti kartu su žmonėmis iš viso pasaulio ir kartu pramokti lietuvių kalbos ar ją patobulinti. Siūlome ne tik išmokti žodžius ir sugebėti iš jų sudaryti sakinius, bet taip pat ir suprasti tai, kas kartais tiesiog negali būti išverčiama. Vasaros kursuose dalyvaujantys studentai atlieka testą kalbos lygiui nustatyti (išskyrus tie, kurie niekada nesimokė lietuvių kalbos), todėl kiekvienas yra priskiriamas į jam tinkamą grupę (nuo Lietuvių kalba A1 iki Lietuvių kalba B2).

VDU jau daugiau nei dvidešimt metų yra visų besidominčių lietuvių kalba ir kultūra traukos centras. Kursuose neretai būna apie 50 dalyvių iš įvairių Europos, Amerikos, Australijos ir Azijos šalių. Dalyviai mokosi Lietuvių kalbos iš profesionalų, susipažįsta su Lietuvos kultūra, literatūra, istorija, politika, ekonomika, menais ir kitais svarbiais aspektais. Į mėnesio trukmės kursų programą įtraukiamos ne tik Lietuvių kalbos pamokos, bet ir kultūros paskaitos ar interaktyvios veiklos, ekskursijos.

DAUGIAU INFORMACIJOS