Fakultetas

© Annette Mück

Nuoširdžiai sveikinu Jus apsilankius VDU Humanitarinių mokslų fakulteto svetainėje! Čia Jūs galite susipažinti su mūsų fakulteto bendruomene, rasti informacijos apie studijų programas ir mokslinius tyrimus, sužinoti, kuo mes gyvename šiandien, kokie mūsų ateities planai.

Humanitarinių mokslų fakultetas – tai akademinė erdvė, kurioje susilieja senosios universiteto tradicijos ir modernios istorijos, filosofijos, filologijos ir kultūros studijos. Mes didžiuojamės savo įvairove, džiaugiamės, kad esame ta vieta, kur laisvai bendraujama pačiomis įvairiausiomis kalbomis, kur dera skirtingos kultūrinės patirtys, kur bičiuliškai aptariamos ir kartu įgyvendinamos idėjos.

Humanitarai kaip niekas kitas suvokia šiandienos visuomenei ir kultūrai kylančius iššūkius, kurių neįmanoma išspręsti panaudojant vien tik siauras profesines žinias ar technologijas. Mūsų pareiga – suteikti savo studentams įrankių, būtinų profesinei sėkmei, tačiau ne mažiau svarbu išmokyti juos dirbti komandoje, laisvai bendrauti, būti kūrybiškus ir nuolat siekti išminties. Suvieniję savo bendruomenės – dėstytojų ir studentų, mokytojų ir moksleivių, užsienio kolegų ir socialinių partnerių – jėgas, mes galime reikšmingai prisidėti kurdami darnią ir socialiai atsakingą visuomenę.

Jei turite klausimų, pasiūlymų ar idėjų – pradėkime pokalbį.

Dekanė
doc. dr. Rūta Eidukevičienė