XIX-oji pasaulinė italų kalbos savaitė: „Italų kalba teatro scenoje“

Minėdami XIX-ąją pasaulinę italų kalbos savaitę, kurios šių metų tema „Italų kalba teatro scenoje“, Vytauto Didžiojo universiteto italistai kviečia į renginius, skirtus geriau pažinti italų kalbą ir kultūrą.

Spalio 23 d. (trečiadienį)

13.00 val., Putvinskio g. 23–102 a.

DAL TESTO AL PALCOSCENICO: italų rašytojo, aktoriaus ir dramaturgo Gianpiero Perlasco viešoji paskaita apie dikciją. Aktorius deklamuos Dante Alighieri „Pragaro“ ištraukas (renginys vyks italų kalba).

17.00 val., Gimnazijos g. 7, VDU Didžioji Aula

PAROLE IN MUSICA: italų klasikinės muzikos koncertas, kuriame pasirodys VDU Muzikos akademijos studentai.

18.00 val., Gimnazijos g. 7, VDU Didžioji Aula

SPAZIO AL GUSTO! Skaniausio tiramisù konkursas. Vertinimo komisijai pirmininkauja „CASA DELLA PASTA“ Savo tiramisù konkursui gali teikti tik studentai ir moksleiviai. Norintiems pristatyti savo kulinarinius šedevrus reikia registruotis el. paštu: jurgita.macijauskaite-bonda@vdu.lt.

Spalio 24 d. (ketvirtadienį)

16.00 val., Putvinskio g. 23–103 a.

ANDIAMO IN SCENA! Susitikimas su aktoriumi, režisieriumi ir kompozitoriumi Aidu Giniočiu: italų dramaturgo Carlo Gozzi kūrybos interpretacijos (renginys vyks lietuvių kalba).

Spalio 25 d. (penktadienį)

13.00 val., Putvinskio g. 23–310 a.

SCRIVERE PER SCRIVERE? Viešoji diskusija apie rašymą ir rašytojus, kurią ves italų rašytojas, aktorius ir dramaturgas Gianpiero Perlasco (renginys vyks italų kalba).

Visą savaitę

Vytauto Didžiojo universiteto galerija III, V. Putvinskio g. 23 III aukšto fojė

“LEONARDO. IL GENIO GENTILE” paroda „Leonardas. Genijaus žavesys“, skirta paminėti 500-ąsias Leonardo Da Vinci mirties metines.

 

Visa renginio programa

Daugiau informacijos apie šiuos ir kitus pasaulinės italų kalbos savaitės renginius.