„VDU vasaros mokykla“ – laikas naujų idėjų kartai

Birželio 10-14 dienomis vyks įkvėpimų ir žinių kupina „VDU vasaros mokykla 2019“. Šiemet universitetas moksleivius kviečia ne tik dalyvauti, bet ir skatina generuoti naujas idėjas savo ateičiai. Norintys pakviesti draugą ar iš anksto susipažinti su kitais dalyviais kviečiami jungtis prie renginio paskyros socialiniame tinkle „Facebook“, kurioje bus skelbiama visa informacija apie būsimas veiklas, organizatorius ir kitas staigmenas.

Pastaruoju metu, dar rinkoje neegzistuojančią pavarą pagavęs laikas verčia nuolatos mokytis, pažinti naujus dalykus ar net keisti savo kompetencijas. Nuolatinis noras augti, tobulėti – tai impulsai, kur kas galingesni už laiką. Tam, kad pavyktų gyventi kokybiškai ir įdomiai, svarbu atsiverti pasauliui, inovacijoms, sau bei kūrybai. Gi visi nori galiausiai dirbti ir realizuoti save tokioje aplinkoje, kur būtų galima mėgautis kiekviena diena.

„VDU vasaros mokykla 2019“ ragina nesiklijuoti senų ir svetimų profesinių etikečių, o patiems pabandyti tapti naujų idėjų kartos atstovams. Dalyviai naujiems iššūkiams galės pradėti ruoštis rytinių ir popietinių kursų metu. Čia jų lauks praktinis požiūris į skirtingas mokslo sritis bei tai, kaip jos veikia tarpusavyje.

Be įvairių patirčių, gilinantis į naujus horizontus ir visatos paslaptis, tai puiki galimybė atsipalaiduoti po įtemptų mokslo metų ar prieš artėjančias studijas. „VDU vasaros mokykla 2019“ – tarsi tarpinė stotelė, kur laukia naujos pažintys ir žinios, padėsiančios tolimesnei kelionei.

Vakare moksleiviai galės mėgautis kinu, išbandyti save sportinėse veiklose ar susipažinti su neatrastomis Kauno vietomis.

Registracija vyksta iki birželio 5 dienos. Kaina – 30 Eur. „VDU vasaros mokykla 2019“ metu, visas penkias dienas vyksta du kursai per dieną. Svarbu pasirinkti tik po vieną rytinį ir popietinį kursą. Vakarinė dalis – privaloma visiems dalyviams, po jos laukia laisvas laikas, skirtas bendravimui ar pramogoms. Visos savaitės metu bus galima apsigyventi VDU bendrabutyje.

Pasirink vieną iš rytinių kursų, kurį lankysi visą savaitę

Pasirink vieną iš popietinių kursų, kurį lankysi visą savaitę

• VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas