„VDU vasaros mokykla“ – galimybė „pasikrauti“ ateičiai

Prieš prasidedant didžiausiam gyvenimo nuotykiui – universitetui, birželio 11-15 dienomis vyresnių klasių moksleiviai kviečiami dalyvauti didžiausiame vasaros nuotykyje – „VDU vasaros mokykloje“, kuri atkeliauja su šūkiu „Įsikrauk“!

Profesinė kelionė gali būti visokia. Tam reikia turėti net tik reikiamų žinių bagažą, bet ir „įsikrauti“ energijos ateičiai, o gal net „perkrauti“ jau dabar turimas vizijas. „VDU vasaros mokykla 2018“ kviečia kartu pasiruošti iššūkių pilniems, susikaupimo ir drąsos reikalaujantiems pirmiesiems karjeros bei gyvenimo žingsniams. Organizatoriai moksleiviams padės suprasti, kokie jie yra ir kokiomis veiklomis ar idėjomis norėtų gyventi.

„VDU vasaros mokykla 2018“ – tai kursai, paskaitos, galimybė pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Norintys pakviesti draugą ar iš anksto susipažinti su kitais dalyviais kviečiami jungtis prie renginio paskyros socialiniame tinkle „Facebook“ , kurioje bus skelbiama visa informacija apie būsimas veiklas, organizatorius ir kitas staigmenas.

Moksleiviams – naudinga informacija ir patirtys

Kiekvieną dieną moksleiviai lankys du pasirinktus skirtingus kursus: rytinį ir popietinį. Šiais metais „VDU vasaros mokykla“ jaunimą kvies  pasirinktas mokslo sritis patyrinėti giliau arba viską išbandyti praktiškai. Kursų metu bus siekiama dalyvius artimiau supažindinti su studijų aplinka ir parodyti, jog svarbu ne tik specialybės „viršelis“, bet ir „istorija“, turinys.

Kiekvieną dieną, be žinių, VDU siūlys ir pramogas: orientacines varžybas po Kauno miesto centrą, filmo peržiūrą ir diskusiją po jo. Tam, kad ne tik smegenys, bet ir kūnas pasikrautų teigiamos energijos bei aktyvuotųsi ateities iššūkiams, moksleiviams bus organizuojamos tinklinio varžybos bei kiti sportiniai žaidimai.

Dalyviai bus kviečiami suvokti, jog žodis „neįmanoma“ – tai tik mūsų pačių susikurta iliuzija, o ateitis prasideda šiandien. Kokia profesinė kelionė lauks, priklausys nuo to, kiek patys moksleiviai sieks „įsikrauti“, todėl visų kursų lankymas yra privalomas. Paskutinės dienos popietę vyks iškilmingas „VDU vasaros mokyklos 2018“ uždarymas, kurio metu lauks ne tik diplomai ir tortas, bet ir galutinis energijos „baterijų“  pasidalijimas su kolegomis.

Gali pasirinkti vieną iš rytinių kursų, kurį lankysi visą savaitę:

Politika (ne) mano reikalas

Gali pasirinkti vieną iš popietinių kursų, kurį lankysi visą savaitę

Jūs turite teisę tylėti! Arba ne.

Kultūra ir aš: nuo hieroglifų iki emoji

Kūrybinių industrijų laboratorija

Ką reiškia būti vyru ir moterimi šiuolaikiniame pasaulyje?

Įrodyk, kad esi „Kanų liūtas“

Daugiau apie kursus rasi čia

Registracija vyksta iki birželio 5 d. Registracijos mokestis – 30 Eur.

Visa informacija apie „VDU vasaros mokyklos 2018“ veiklas, organizatorius ir kitas būsimas staigmenas skelbiama renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.