VDU kviečia bendruomenę rudens semestrą pradėti kontaktiniu būdu

dav

Rudens semestro metu Vytauto Didžiojo universitete visi studijų dalykai (išskyrus bendrauniversitetinių dalykų paskaitas, dalį užsienio kalbų studijų dalykų bei nuotoliniu būdu vykdyti parengtus studijų dalykus) bus vykdomi kontaktiniu būdu.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ 2021 m. rugpjūčio 11 d. pakeitimu Nr. 651, kontaktiniu būdu vykdomose studijų veiklose gali dalyvauti asmenys, atitinkantys vieną iš žemiau nurodytų reikalavimų.

Siekiant apsaugoti visą bendruomenę nuo įprastinį gyvenimą stabdančio viruso, visus nespėjusius pasiskiepyti vakcina nuo COVID-19 ligos kviečiame atvykti į universitete veiksiančius mobilius vakcinacijos centrus ar pasinaudoti kitais vakcinavimo centrais ar mobiliais punktais.

Mobilūs vakcinavimo centrai šalia Vytauto Didžiojo universiteto veiks Kaune:

• Rugpjūčio 26 d. | nuo 9 iki 13 val. | Akademijos miestelis, šalia Žemės ūkio akademijos III rūmų (Universiteto g. 10)
  • Rugpjūčio 26 d. | nuo 14 iki 18 val. | Vienybės aikštė
  • Rugsėjo 8 d. | nuo 9 iki 13 val. | Vienybės aikštė

Mobilus vakcinavimo centras Vilniuje šalia VDU Švietimo akademijos rūmų (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius):

• Rugpjūčio 25 d. | nuo 10 iki 12 val. | Ševčenkos g., ŠA aikštelė
  • Rugsėjo 8 d. | nuo 15 iki 16 val. | Ševčenkos g., ŠA aikštelė

Kauno mobilių skiepijimo punktų „vakcibusų“ maršrutas bei laikai skelbiami interneto svetainėje http://svarbu.kaunas.lt/

Vilniaus mobilių skiepijimo punktų „vakcibusų“ maršrutas bei laikai rugpjūčio 25-28 d.

Rektoriaus įsakymas dėl studijų organizavimo

Likime sveiki,

Vytauto Didžiojo universitetas