VDU Karjeros dienos 2023: ir studentui, ir absolventui

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Karjeros centras lapkričio 9–10 dienomis kviečia į „VDU Karjeros dienas 2023: ir studentui ir absolventui“.

Šiemet renginys atnaujina savo formatą – pirmąją dieną visas dėmesys bus skiriamas studentams, o antrąją – absolventams, taip apjungiant Karjeros dienas su tradicine Absolventų diena, kuri kasmet vyksta antrąjį lapkričio penktadienį. Tačiau tiek studentus, tiek absolventus kviesime dalyvauti abiejose renginio dienose: įdomios veiklos ir progų bendrauti ras kiekvienas.

Pirmąją dieną (lapkričio 9) studentai turės galimybę užmegzti naujus ryšius ir kontaktus tradicinėje darbdavių mugėje, išbandyti save pokalbiuose ir atrankose į realias esamas darbo ar praktikos pozicijas bei dalyvauti diskusijoje, paskaitoje ir išgirsti naudingus patarimus karjeros kūrimo klausimais

Prieš apsilankant tradicinėje darbdavių mugėje bei išbandant save praktikos ar darbo pokalbių metu, nuo spalio 11 dienos kviesime studentus dalyvauti 6 mokymų cikle (CV ruošimas, savęs pristatymas, kalbų mokėjimo svarba darbo rinkoje ir t.t.), kuriame kiekvienas galės tobulinti turimas kompetencijas, įgyti naujų žinių, kurios pravers ateityje, planuojant ir kuriant savo karjerą.

Antrąją dieną (lapkričio 10) vyks tradicinė Absolventų diena, kurios metu, kviesime absolventus sugrįžti į universitetą, prisiminti savo karjeros kelią, pradėtą nuo studijų VDU ir atvedusį iki dabartinio karjeros taško. Tai proga ne tik sugrįžti į savąją Alma Mater, pabendrauti su dėstytojais, buvusiais kurso draugais, bet ir pasidžiaugti nueitu keliu iki savo šiandienos karjeros pasiekimų ir pasidalinti gerąja patirtimi su dabartiniais VDU studentais.

Patirtys, žinios ir įgūdžiai, įgauti studijų VDU metu – tai akcentai, kurie yra svarbūs ne tik studentų ateities karjeros, bet ir absolventų jau nueitame kelyje. Tad nepraleisk progos ir prisimink, kad universitetas yra vieta, suteikianti ne tik studijų žinias, bet ir kitokias, prasmingas patirtis, kurios neabejotinai pravers kuriant savo ateitį.

Renginio informacija Facebook

Lapkričio 9 dienos programa

11:00 – 14:00 val. | Karjeros mugė – bendravimas su įmonėmis/organizacijomis, ryšių ir kontaktų mezgimas.
VDU pedagogų rengimo centre, K. Donelaičio g. 52, 1-2 aukšto foje, Kaunas

Ieškote naujų karjeros galimybių, norite pabendrauti su įmonėmis ir organizacijomis bei atrasti ir užmegzti naujus profesinius kontaktus?

Karjeros mugėje turėsite puikią galimybę susipažinti su įmonių ir organizacijų atstovais, užduoti jums kylančius klausimus, sužinoti apie praktikos ar darbo galimybes bei pasidalinti kontaktais.

11:30 – 14:00 val. | „Ateik ir prisistatyk darbdaviui“ – gyvi atrankų pokalbiai dėl laisvų praktikos, darbo vietų.
VDU pedagogų rengimo centre, K. Donelaičio g. 52, Kaunas

Galbūt būtent šiuo metu esate paieškose ir norite pradėti savo karjerą? Šis renginys suteiks šansą potencialiems kandidatams tiesiogiai pabendrauti su įmonių ir organizacijų atstovais ir akimirksniu prisistatyti savo įgūdžius, patirtį ir karjeros tikslus.

Prieš ruošiantis pokalbiams, kviečiame dalyvauti mokymų cikle „Pasiruošk VDU Karjeros dienoms“ – tai padės jums geriau pasiruošti ir efektyviai pristatyti savo stiprybes, motyvaciją.

14:30 – 15:30 val. | Diskusija apie karjeros reikšmę „Kaip pasiklosi, taip išmiegosi“
Daugiau informacijos jau netrukus

Lapkričio 10 dienos programa

15:00 – 17:00 val. | A conceptual discussion „Resilience and Optimism of VMU alumni around the world“ (EN)
VMU Centre for Research and Studies, V. Putvinskio str. 23–103, Kaunas

VMU international alumni from all over the world share in person and online their experience within the topic including several sub-topics.

More information coming soon

16:00 – 18:00 val. | Aplankyk įdomiausias VDU erdves

Tai unikali proga sugrįžti į savo alma mater, vėl pajausti universiteto atmosferą ir pamatyti nostalgiškai artimas, tačiau atnaujintas įdomiausias VDU erdves.

16.00 val. ekskursija po VDU prototipų demonstracinę erdvę

Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno raj.

16.00 val. ekskursija po VDU Muzikos akademiją

Amerikos Lietuvių g. 5, Kaunas

*Akademija atvira visą darbo dieną

16.00 val. ekskursija po Katalikų teologijos fakulteto rūmus

Gimnazijos g. 7, Kaunas

*Rūmai atviri visą darbo dieną

16.30 val. ekskursija po VDU menų galeriją „101“

VDU Menų fakultetas, 101 aud., Muitinės g. 7, Kaunas

*Galerija atvira nuo 10.00 iki 18.00 val.

16.45 val. ekskursija po VDU rektorato ekspoziciją „Vivat Universitas Vytauti Magni“

K. Donelaičio g. 58, Kaunas

*Ekspozicija atvira nuo 9.00 iki 17.30 val.

16.00 val. ekskursija po VDU Sporto centrą

Studentų g. 9A, Akademija, Kauno raj.

18:00 – 20:00 val. | Susitik su VDU bendruomene

Norint dalyvauti, būtina registracija.

Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Pasimatymas su VDU EVF: pasivaikščiojimai ir pašnekesiai apie fakulteto praeitį, dabartį ir ateitį.

18.00 val. K. Donelaičio g. 52, VI a., Kaunas.

Teisės fakultetas

VDU Teisės fakultetas kviečia savo absolventus bendram susitikimui 18.00 val. adresu Jonavos g. 66-112, Kaunas.

Žemės ūkio akademija

VDU Žemės ūkio akademija kviečia savo absolventus pašnekesiui prie puodelio arbatos ar kavos. Susitinkame 18.00 val. VDU Žemės ūkio akademijos Centrinių rūmų 217 posėdžių salėje (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.).

Humanitarinių mokslų fakultetas

„Girių ir lilimų istorijos“. HMF mokslininkų-rašytojų (ne filologų!) naujausių tekstų sutiktuvės.

VDU alumno, šiuo metu LR ambasadoriaus Japonijoje, Aurelijaus Zyko romano „Stebint žalsvą girios ošimą“ ir VDU profesoriaus Gintauto Mažeikio mitinių mąstymų romano „Lilimų knyga“ pristatymas – skaitymai ir pokalbis su autoriais. Moderuoja Dalia Kuizinienė ir Rūta Eidukevičienė.

18.00 val. V. Putvinskio g. 23-310, Kaunas

Menų fakultetas

Menų fakultetas kviečia absolventus į VDU Menų galeriją „101“ (Muitinės g. 7, Kaunas), kur 18.00 val. vyks ne tik tradicinis susitikimas su MF bendruomenės nariais, bet ir autorinė Menų fakulteto profesoriaus, fotografo Romualdo Požerskio ekskursija po Monikos Požerskytės-Kalvelės ir Romualdo Požerskio parodą „Netikėtas dialogas. Moterys“.

Socialinių mokslų fakultetas

Psichologijos katedra

18.00 val. Psichologijos katedros absolventų klubo paskaita „Organizacinio psichologo galimybės ir perspektyvos“, lektorė – VDU organizacinės psichologijos absolventė, mokymų ir ugdymo vadovė, konsultantė Rugilė Žickytė.

Jonavos g. 66-324, Kaunas

Sociologijos katedra

18.00 val. kviečiame dalyvauti diskusijoje „Gyvenimas kaip amerikietiški kalneliai“, kurią ves dr. Ieva Dryžaitė. Jonavos g. 66-208 aud., Kaunas. Socialinio darbo katedra 14.30–17.00 val. „Socialinio darbo metodų mugė“ socialinio darbo absolventams.

Jonavos g. 66, I aukšto fojė, Kaunas

Katalikų teologijos fakultetas

Visų laidų VDU KTF absolventus bei esamus ir buvusius fakulteto dėstytojus kviečiame susitikti jaukiam pasibuvimui fakultete. Į renginį galima atvykti su šeima.

Susitikimo programa: moderuojama diskusija „Teologija kaip pašaukimas. Kaip mums sekasi?“; VDU ir fakulteto teikiamų naudų absolventams pristatymas; picos ir bendravimas.

Susitikimas vyks 18.00–20.00 val. VDU KTF Didžiojoje auloje.

Planuojančius dalyvauti maloniai prašome užsiregistruoti čia. Visa informacija teikiama el. paštu giedre@teologija.org

Gamtos mokslų fakultetas

VDU Gamtos mokslų fakultetas kviečia savo absolventus bendram susitikimui 18.00 val. adresu Donelaičio g. 52, 402 a., Kaunas.

VDU Švietimo akademija 18.00 val. VDU ŠA kviečia į „Susitikimą su Švietimo akademijos dėstytojais muzikos ritmu“. K. Donelaičio g. 52-502, Kaunas

Informatikos fakultetas 18.00 val. VDU Informatikos fakultetas kviečia savo absolventus susitikti naujose fakulteto patalpose Universiteto g. 10-206, Akademija, Kauno r. Apžiūrėsime naujas fakulteto erdves ir pabendrausime.

VDU Absolventų klubas

18.00 val. kviečiame į susitikimą su VDU Absolventų klubu. Absolventų lauks diskusijos ir pokalbiai. Daugiau informacijos jau netrukus.

K. Donelaičio g. 52, I aukšto fojė, Kaunas.

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas

18.00 val. Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kviečia visus savo absolventus į bendrą susitikimą, kuris vyks cokoliniame aukšte, V. Putvinskio g. 23, Kaunas.

21:00 val. | „Aš, nealkoholinis alus ir dėstytojas: Kaip pasiklojau, taip išmiegojau“

Daugiau informacijos jau greitai