VDU – Ambasadorės Miros Sun paskaita apie Korėją

VDU Azijos studijų centras tęsia renginių ciklą „Time for Asia“ ir kviečia visus į naujai paskirtos Pietų Korėjos ambasadorės Lietuvai atvirą paskaitą „Lithuania-Korea Relations and Peace Process on the Korean Peninsula“. Paskaita vyks kovo 4 d., pirmadienį, 10 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-310).

Renginyje bus kalbama ne tik apie Lietuvos ir Korėjos ryšius, bet ir apie daug atgarsio sulaukiančias įtampas tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos bei nuo praėjusių metų suaktyvėjusias pastangas siekti taikos ir glaudesnio bendradarbiavimo.

Prieš pradėdama diplomatinę tarnybą, ambasadorė Mira Sun dirbo žmogaus teisių gynimo srityje. Ji yra pilietinės visuomenės, tarptautinių santykių Rytų Azijoje, istorinių įtampų tarp Korėjos ir Japonijos bei kitų sričių specialistė. Tai bus pirmasis ambasadorės vizitas Kaune bei pirmoji jos skaitoma paskaita Lietuvoje. Mira Sun taip pat dalyvaus Azijos savaitės atidaryme, lankysis Azijos studijų centre, Kauno Karaliaus Sedžiongo institute.

Paskaita vyks anglų kalba, ji yra nemokama ir atvira visiems.

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“.

„Time for Asia“ (liet. „Laikas Azijai“) – tai VDU Azijos studijų centro koordinuojamas renginių ciklas, kurio metu reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, daugiausiai dėmesio teikiant politinėms, socialinėms, ekonominėms ir kultūrinėms tematikoms.