Trumpalaikiai kursai ir mokyklos užsienyje

Dėmesio! Vytauto Didžiojo universitetas skelbia naują galimybę VDU studentams išvykti į trumpalaikius kursus ir vasaros/žiemos mokyklas užsienyje su VDU mobilumo stipendija.

Trumpalaikiai kursai ir vasaros/žiemos mokyklos užsienyje – tai išskirtiniai pasiūlymai, kurių dėka VDU studentai gali ugdyti įvairius asmeninius įgūdžius, įgyti papildomų akademinių žinių ir kreditų, mokytis užsienio kalbų ir pažinti kitas kultūras.

VDU studentai yra kviečiami:

  1. Susipažinti su užsienyje siūlomais trumalaikiais kursais ir vasaros/žiemos mokyklomis:
  2. Išsirinkti labiausiai dominančius kursus/mokyklas užsienyje iš siūlomų sąrašo arba susirasti kitus, kurie suteikia kreditus.
  3. Atkreipti dėmesį ar:
    • kursų laikotarpis užsienyje nesikerta su VDU studijų laikotarpiu;
    • ar užteks laiko užpildyti reikiamus dokumentus (patikrinti priimančios institucijos skelbiamus terminus angl. Application Deadline.
  4. Užpildyti konkurso anketą (angl. Outgoing-Application for Short Term Courses and Summer/Winter Schools), pagrindžiant savo motyvaciją.

Studentų anketos primamos iki kiekvieno mėnesio 15 dienos.
Stipendijų skaičius yra ribotas. Pasibaigus finansavimui, konkursas bus stabdomas.

VDU atrankos komisija įvertina studentų akademinius rezultatus ir pateiktas anketas. Atrankos rezultatai paskelbiami kito mėnesio viduryje.

Stipendijos

Kursų tipas Stipendijos dydis*
Mokami fiziniai trumpalaikiai kursai ir vasaros/žiemos mokyklos, suteikiantys kreditus, kuriems priimanti institucija neskiria stipendijos. 600 Eur
Virtualiai organizuojami mokami trumpalaikiai kursai ir vasaros/žiemos mokyklos, suteikiantys kreditus. Ne daugiau kaip 600 Eur

* Stipendija išmokama vieną kartą.

Išsamią informaciją apie stipendijų skyrimo tvarką galite rasti VDU mobilumo stipendijų skyrimo tvarkos apraše.

Daugiau informacijos.