Time for Asia: paskaita apie Taivano aborigenų kalbą

Renginių ciklas „Time for Asia“ sugrįžta su renginiu, skirtu susipažinti su Taivano aborigenų kalba. Paskaitą „Kalbos ir kultūros atgaivinimas bei tvarumas“ (angl. „Language and Cultural Revitalization and sustainability“) skaitys Nacionalinis Donhua universiteto vietinių kalbų ir komunikacijos fakulteto, vietinių studijų katedros docentė Dr. Apay Ai-yu Tang. Paskaita vyks lapkričio 5 d., 12:15 val. 521 aud. (K. Donelaičio g. 52). Paskaita vyks anglų kalba. Renginys nemokamas ir atviras visiems.

Prof. A. Ai-yu Tang paskaitos metu nagrinės vietinę kalbą lėmusius pokyčius ir jų priežastis, kurioms įtaką daro vidinės Taivane kylančios problemos, susijusios su gyventojų tapatybe bei etniškumu. Profesorė apžvelgs vietinę kalbos politiką ir jos planavimą, bandymus pakeisti jau įvykusias permainas.

 „Time for Asia“ – tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu bus reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, koncentruojamasi į politines, socialines, ekonomines tematikas.

Renginys Facebook

Daugiau informacijos:
  • Vaida Tumosaitė
  • Adresas VDU Azijos studijų centras, V. Putvinskio g. 23-417 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 331 323
  • El. paštas vaida.tumosaite@vdu.lt