Tarptautinės Frankofonijos dienos minėjimo konferencija

Kviečiame į kovo 20 d. (antradienį) rengiamą tarptautinę Frankofonijos dienos minėjimo konferenciją.

• 17.00 val. Verslininkų ir diplomatų pranešimai – „Verslas ir frankofonijos šalių politika“. VDU mažoji salė (S. Daukanto g. 28, Kaunas).
    Dalyvauja Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje J. E. Philippe Jeantaud, Šveicarijos ambasadorius Latvijoje, Lietuvai ir Estijai J. E. Konstantin Obolensky, VDU rektorius prof. J. Augutis, VDU Frankofonijos šalių universitetinio centro vadovė prof. Aurelija Leonavičienė, Verslo pranešimai. Maloniai prašome registruotis, užpildant formą.  Bus verčiama į lietuvių kalbą.
  • 19.30 val. „Auros“ šiuolaikinio šokio vakaras. Choreografija – Bea Debrabant (Prancūzija), Birutė Letukaitė (Lietuva). Trukmė 45 min. VDU Didžioji salė, S. Daukanto g. 28. Įėjimas nemokamas.

Koordinuoja Kauno miesto savivaldybė, Prancūzų institutas Lietuvoje, VDU Frankofonijos šalių universitetinis centras, Kauno šokio teatras „Aura“.