Tarpdisciplininiai tyrimai ir skaitmeninė humanitarika

2017 m. kovo 15 d. (trečiadienį)  15.00 – 17.00 val. VDU HMF Kultūros tyrimų centras ir VDU doktorantų klubas kviečia jaunuosius tyrėjus ir visus besidominčius į seminarą diskusiją „Tarpdisciplininiai tyrimai ir skaitmeninė humanitarika”, kuris vyks VDU Daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 312 a.)

Renginyje dalyvaus Jeilio (JAV) universiteto elektroinžinerijos, ekologijos ir evoliucinės biologijos profesorius Rimas Vaišnys, kuris atsakys į visus užduotus klausimus. Profesoriaus tyrinėjimų sritys: ekologinių sistemų dinaminis elgesys ir besivystančių sistemų dinamika; socialinių procesų sisteminiai tyrimai, kurie apima ir įvairių vertybinių orientacijų grupių tyrimus.
Šiuo metu Jeilis – vienas geriausių pasaulio universitetų. Jame mokosi 11 tūkst. studentų iš 50 JAV valstijų ir 110 pasaulio šalių. Jame dirba apie 2000 aukščiausios kvalifikacijos profesorių. Jeilis plačiai žinomas humanitarinių mokslų pasiekimais. Jeilio biologijos, chemijos, molekulinės biofizikos ir biochemijos, fizikos, astronomijos, matematikos, skaičiavimo technikos, geologijos ir geofizikos, aplinkos apsaugos katedrų programos laikomos vienomis geriausių JAV universitetų programomis.

Daugiau informacijos.