Tarpdalykinė Kauno istorijos konferencija „Vytauto Didžiojo Universitetui 100 metų: reikšmė miestui ir valstybei“  

2022 m. vasario 24-25 d. Vytauto Didžiojo universitete vyks 26-oji mokslinė, tarpdalykinė Kauno istorijos konferencija „Vytauto Didžiojo Universitetui 100 metų: reikšmė miestui ir valstybei“.  

Universiteto jubiliejui skirtoje konferencijoje kviečiame pasidalinti savo naujausiais tyrimais apie Vytauto Didžiojo universitetą, jo reikšmę Kaunui, Lietuvai ir net pasauliui. Taip pat laukiamos temos iš Vytauto Didžiojo universitete tarpukariu veikusių fakultetų, kurie davė pradžią dabartiniams universitetams: Kauno technologijos universitetui, Kauno medicinos universitetui ir kt. Kviečiame pasidalinti universitete veikusių/veikiančių fakultetų, katedrų, leidinių istorija. Dalyvauti kviečiame ne tik istorikus, bet ir filosofus, antropologus, literatūrologus, menotyrininkus, sociologus, politologus ir kitų mokslo šakų atstovus. 

Tradiciškai pranešimų lauksime ir kitomis Kauno miesto bei regiono istorijos temomis, kurioms bus skirta atskira sekcija. Todėl visus kviečiame pasidalinti savo naujais bet kurio laikotarpio miesto ir krašto istorijai aktualiais tyrimais.  

Paraiškas dėl dalyvavimo konferencijoje prašome siųsti Ingai Puidokienei  iki 2022 m. sausio 21 d., el. paštas: inga.puidokiene@vdu.lt 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE KONFERENCIJĄ