Tarp Kauno aktyviausio jaunimo ir fakulteto absolventai

Rugsėjo 21 dieną Kauno Rotušėje vyko  „Kauno jaunimo apdovanojimai 2016“ ceremonija. Tarp nugalėtojų ir du Humanitarinių mokslų fakulteto absolventai: „Metų jaunimo verslumo iniciatyva“ nugalėtoja AISTĖ KRUŠINSKAITĖ. Ji įvertinta už įmonės „Odinė pajūrio gamyba“ įsteigimą, taip mergina sukūrė darbo vietą sau ir kitiems žmonėms, su negalia. Aktyvi kaunietė taip pat dėsto paskaitas apie pozityvų požiūrį į gyvenimą, veda renginius ir planuoja įkurti socialinę įmonę, kurios dėka, visoje šalyje būtų galima įdarbinti žmones su negalia, tose srityse, kuriose jie nori ir moka dirbti.

Istorijos krypties  doktorantas SIMONAS JAZAVITA – tapo nominacijos  „Metų Kauno jaunimo ambasadorius“ nugalėtoju. Simonas Jazavita yra aktyvus mokslinėje veikloje, rengia mokslines publikacijas Lenkijos, Ukrainos spaudai, dalyvauja Kauno istorijos ir Lietuvos karo istorijos draugijų veiklose, yra projekto „Misija Sibiras 2016″ dalyvis.

Daugiau