Susitikimas su poete Katrin Pitz (Vokietija)

Rugsėjo 21 d., ketvirtadienį, 12:15-13:00 val., VDU Humanitarinių mokslų fakultete (V. Putvinskio g. 23), 002 auditorijoje, vyks susitikimas su poete Katrin Pitz (Vokietija). 

Renginio metu bus pristatyta ne tik poetės ir vertėjos kūryba, bet ir platesnis šiuolaikinės vokiečių poezijos kontekstas, aptartos aktualijos ir tendencijos. Po susitikimo, 13:15-14:00 val., visus norinčius pakviesime į koliažo dirbtuves, į kurias įsijungs ir partnerinės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos VDU dvikalbio ugdymo (vokiečių kalbos) ir verslumo klasės moksleiviai

Katrin Pitz gimė 1989 m. Marburge. Baigusi mechanikos inžinerijos studijas, jaunoji mokslininkė 8 metus dirbo pagal profesiją. Tačiau po pirmosios poezijos knygos „Auch solche tage waren immer schon da“ („Ir tokių dienų čia būta visados“) sėkmės nusprendė skirti daugiau laiko kūrybai ir vertimui iš norvegų bei ispanų kalbų. Autorė yra keleto jaunųjų kūrėjų konkursų nugalėtoja, atviro mikrofono konkursų dalyvė, įvairių kultūros rėmimo fondų stipendininkė Vokietijoje ir užsienyje. 2023 m. rugsėjį Karin Pitz lankosi rašytojų rezidencijoje Vilniuje. 

Renginys vyks vokiečių kalba. Susitikimo moderatorė – VDU germanistė Rūta Eidukevičienė. 

Renginio partneriai: Lietuvos rašytojų sąjunga, Hessischer Literaturrat