Studijų ir stažuočių Prancūzijoje pristatymas

logo-campus-franceMaloniai kviečiame Jus dalyvauti 2016 m. lapkričio 8 d., 16 val. Campus France susitikime, kuris vyks VDU įsteigtame Frankofonijos šalių universitetiniame centre, Vytauto Didžiojo universitete, V. Putvinskio g. 23, 310 auditorijoje.

Prancūzų instituto Lietuvoje direktoriaus asistentė p. Giedrė Bernotaitė-Salfati, atsakinga už stipendijų ir studijų Prancūzijoje informacijos sklaidą, aptars įvairius studijų, stažuočių, stipendijų ir prancūzų kalbos mokymosi Prancūzijoje klausimus.

Campus France yra prancūzų agentūra, teikianti informaciją pasauliui apie universitetinių studijų gerinimo galimybes naudojantis tarptautinių akademinių mainų programomis. Ji išsamiai supažindina studentus, atvykstančius iš kitų šalių, su priėmimo Prancūzijos mokslo įstaitose sąlygomis, pateikia daug naudingos akademinės informacijos.

Daugiau informacijos rasite: http://www.campusfrance.org/fr/

Pristatymas vyks lietuvių kalba.

Renginio plakatas