Renginys moksleiviams – „Matuokis profesiją 2017“

Dauguma  moksleivių šiandien svajoja apie profesinę sėkmę ir finansinę gerovę ateityje. Visgi, kiekvienas savo srities specialistas darbe trokšta būti ir laimingas – jaustis, kad ši profesija yra būtent tai, ką jis nori veikti gyvenime. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventai lapkričio 17 d. kviečia moksleivius atvykti į renginį „Matuokis profesiją 2017“, kur kiekvienas papasakos apie savo karjeros kelią, kurį nuėjo, kad šiandien keldamiesi į darbą jaustųsi laimingi.

Renginyje moksleiviai turės unikalią progą išgirsti įvairias istorijas apie tai, ko teko ne tik išmokti, bet ir „atmokti“, kad prisitaikytų prie šiandienės darbo rinkos ir įgyvendintų savo svajones.

„Matuokis profesiją 2017“ metu savo karjeros pasiekimais ir puikiais sėkmės istorijų pavyzdžiais dalinsis VDU absolventai: parolimpinio sporto čempionas, teisininkai, komunikacijos specialistai, renginių organizatoriai ir kiti savo sričių profesionalai.

Pranešėjai pristatys ne tik darbo subtilybes, kasdienius iššūkius, profesinės etikos aspektus, bet ir tai, kaip to pasiekė: kokius lemtingus sprendimus priėmė, kokias klaidas darė, kokius žmones sutiko ir į kokį gyvenimišką-profesinį nuotykį leidosi.

„Matuokis profesiją“ – tai jau tradicija tapęs informacinis renginys, skirtas vyresnių klasių moksleiviams, siekiantiems susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Renginio metu moksleiviai turi galimybę laisvai diskutuoti su universiteto atstovais, absolventais ir sužinoti atsakymus į visus su studijomis universitete, aukštuoju išsilavinimu bei karjeros planavimu susijusius klausimus.

Matuotis profesijų moksleiviai kviečiami lapkričio 17 d., 10-13 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, Kaunas). Renginys nemokamas ir atviras vyresnių klasių moksleiviams.

Registracija į „Matuokis profesiją 2017“.

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323206.

Renginio nuoroda socialiniame tinkle „Facebook“.