Renginyje ieškos inovacijų kūrimo formulės

pexels-photo-large-1

Lapkričio 22 dieną, antradienį, nuo 15 val. Harmoningos asmenybės institutas ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakultetas (EVF) organizuoja renginį „Asmenybė ir inovacijos“, kurio metu bus galima išgirsti ne vieną inovatyvaus verslo istoriją. Renginys vyks VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 103 aud.).

Pirmojoje „Asmenybė ir inovacijos“ dalyje bus pristatomos inovacijas kuriančių verslininkų istorijos. „Inovacijos tapo mano gyvenimo būdu, o ne fragmentniu atsitktnumu. Dabar į visas problemas žvelgiu per galimą sprendimą ir neįsivaizduoju, kad gali būt kitaip. Gyvenimas pasikeičia, kai pats to nori, ir nesvarbu, ar sąmoningai sieki konkrečių dalykų, ar tesiog esi atviras pokyčiams, kurie patys ateina dėl pasikeitusio požiūrio“, – teigia vairuotojų batų apsaugas „ShoeCoat“ kūrėja ir komercijos vadovė Ramūnė Radienė. Jos verslas pripažintas inovatyviausiu jaunu gamybos verslu „BZN start“ apdovanojimuose „Business Women’s Awards 2016.

Kartu su Ramūne Radiene savo patirtimsi dalinsis Aistė Grybauskienė – Kauno senamiesčio draugijos vadovė, „Metų kaunietė 2015“ ir Jūratė Golochvoščiūtė-Andrijauskienė – verslo dovanų platormos  Represent.gifs“ įkūrėja, IT platormos„Trinyte.com“ bendrautorė.

Antrojoje renginio dalyje vyks filmo apie vieną žimiausių inovacijų srities atstovų, Steve Jobs, psichologinė analizė, kuri padės geriau suprasti inovatoriaus asmenybės psichologiją ir pasisemti įžvalgų savo, kaip inovatoriaus, augimui ir vystymuisi.

Renginys skirtas jaunimui, verslo vadovams ir besidomintiems startuolių kūrimu.

Registracija iki lapkričio 14 dienos 14:30 valandos.

Renginio programa