Renginių ciklas „Skandinavijos dienos 2018“

Balandžio 24–26 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse vyks Skandinavijos dienos 2018, vėl atnešiančios naujų renginių, kuriuose galima ir verta apsilankyti ne tik VDU studentams.

Jau balandžio 5 d. V. Putvinskio g. 23, 4 aukšto fojė, pradėjo veikti paroda „Švedija nuo A iki Ö“.

Antradienį (balandžio 24 d.) laukia Šventinė popietė, kurios metu bus pristatomos svarbiausios Skandinavijos šalių šventės: jų atributika, maistas. Taip pat šio renginio metu vyks neformalus susitikimas su prof. dr. Sigutė Radzevičiene, kurio metu dėstytoja su studentais kalbėsis apie vertėjo darbą ir vertimus bei Doc. dr. A. Gustaitienė pristatys vieną žymiausių švedų – lietuvių kalbų vertėjų – E. Stravinskienę.

Trečiadienį (balandžio 25 d.) Stokholmo universiteto doc. dr. Lilita Zalkalns skaitys paskaitą apie modernią Švediją. Vėliau vyks kone svarbiausias „Skandinavijos dienų 2018“ renginys – Skandinavijos protmūšis, kurio metu bus kviečiama išbandyti savo jėgas ir praplėsti žinias apie Skandinavijos regioną (būtina registracija).

Ketvirtadienį (balandžio 26 d.) vyks uždaromasis renginys, kurio metu organizatoriai kvies Skandinavijos šalių kultūrų ir kalbų studentus praleisti laiką kartu gilinantis į įvairias šio regiono sritis bei ramaus pobūdžio pramogas.