Prof. Alvydui Butkui – Daugpilio universiteto Garbės daktaro vardas

2018 m. balandžio 23 d. Daugpilio universiteto (Latvija) Senatas nutarė suteikti Daugpilio universiteto Garbės daktaro vardą Vytauto Didžiojo Universiteto Lituanistikos katedros profesoriui, habilituotam mokslų daktarui, Letonikos centro įkūrėjui ir vadovui, asociacijos „Lietuvos ir Latvijos forumas“ pirmininkui Alvydui Butkui (DU Senato posėdžio 2018 04 23 protokolas nr. 6).

Garbės daktaro vardas už reikšmingą indėlį stiprinant Latvijos ir Lietuvos ryšius, už ilgametį produktyvų bendradarbiavimą su Daugpilio universitetu ir jo veiklos aktyvinimą prof. habil. dr. Alvydui Butkui bus įteiktas š. m. balandžio 26 d. jubiliejinės 60-ios Daugpilio universiteto tarptautinės mokslinės konferencijos metu. Plenariniame konferencijos posėdyje prof. habil. dr. Alvydas Butkus skaitys pranešimą „Lietuvos valstybingumo formos ir jų interpretacijos“.

VDU Humanitarinių mokslų fakultetas, Lituanistikos katedra ir Letonikos centras nuoširdžiai sveikina Alvydą Butkų ir kviečia universiteto bendruomenę į susitikimą su profesoriumi š. m. gegužės 2 d. (trečiadienį) 11 val. VDU Daugiafunkciame mokslo ir studijų centre, 312 auditorijoje.