Prasidėjo registracija į Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursus 2024 m.

Švietimo akademija kartu su Humanitarinių mokslų fakultetu džiugiai praneša, kad prasidėjo registracija į Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursus (sausio 2-31 dienomis)!

Šią žiemą siūlome tiek nuotolinius, tiek kontaktinius (Vilniuje) žiemos kursus*.

4 savaitės intensyvių Lietuvių kaip užsienio kalbos paskaitų, įvairios sociokultūrinės paskaitos, išvykos, naujos pažintys ir dar daugiau laukia Tavęs! Smalsu? Žvilgtelk į nuotolinių kursų preliminarią programą čia ir į kontaktinių kursų – čia

Jeigu esi lietuvių kilmės užsienietis ir išpildai šiuos kriterijus: esi lietuvių bendruomenės užsienyje narys arba aukštosios mokslo institucijos užsienyje studentas, dėstytojas ar tyrėjas ARBA jeigu esi užsienietis ir išpildai šiuos kriterijus: esi aukštosios mokslo institucijos užsienyje (išskyrus, Rusijoje ir Baltarusijoje) studentas, dėstytojas ar tyrėjas, gali gauti stipendiją (kontaktiniams kursams), kad pasidengtum kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas arba atleidimą nuo kursų mokesčio (nuotoliniams kursams)!

Išsisaugok datą! Registracija kandidatams į stipendiją iki lapkričio 5 d., mokantiems kandidatams, kuriems reikia vizos – iki lapkričio 5 d. ir mokantiems kandidatams, kuriems vizos nereikia – iki gruodžio 10 d.

Daugiau informacijos ir registracijos anketas gali rasti mūsų svetainėje Baltic Summer University. Kyla klausimų? Susisiek su mumis bsu@vdu.lt

*Organizatoriai pasilieka teisę kursus vykdyti tik nuotoliniu būdu, jei kontaktiniu būdu lankančių dalyvių skaičius bus sąlyginai mažas.