Praktikų ir savanorystės vietų katalogas studentams

VDU Karjeros centro iniciatyva išleistas jau penktasis Praktikų ir savanorystės vietų katalogas. Jame galite rasti įvairių privačių įmonių, valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir Vytauto Didžiojo universiteto padalinių praktikų bei savanoriškos veiklos pasiūlymų.

Katalogo ieškokite čia: Praktikų ir savanorystės vietų katalogas Nr. 5/ 2017 m. birželis

Kataloge standartizuotai yra pateikiama trumpa informacija apie praktikos ar savanorystės vietą siūlančią įmonę, įstaigą ar organizaciją, jos siūlomos praktikos / savanoriškos veiklos pozicijos pavadinimą bei atlikimo sąlygas, kurias būsimas praktikantas / savanoris turi įgyvendinti.

Kiekviename praktikos ir savanorystės skelbime atskirai yra nurodyta, ar galima derinti šias veiklas su studijomis, kokiu laikotarpiu yra priimami praktikantai / savanoriai, į kurias iš siūlomų pozicijų yra kviečiami specialius poreikius turintys studentai bei kuriuose iš jų veiklos organizuojamos užsienio kalba, taip sudarant galimybę šias veiklas atlikti ir užsienio studentams.

Tikimės, kad šis katalogas padės Jums susirasti priimtiniausią praktikos vietą arba išbandyti save savanoriškoje veikloje ir taip lengviau skintis kelią į darbo rinką!

Daugiau informacijos:
VDU Karjeros centras (Studentų reikalų departamentas)
Adresas: K. Donelaičio g. 52-114, LT-44244 Kaunas
Internetas: www.karjera.vdu.lt
Telefonas: +370 37 327 983
El. paštas: karjera@vdu.lt