Naujų leidinių dovanojimo ceremonija VDU Azijos knygų erdvei

VDU Azijos studijų centras kartu su Fukuyama Transporting co. ir įmonei priklausančiu Komaru Kotsu fondu kviečia į iškilmingą fondo universitetui dovanojamų knygų perdavimo ceremoniją. Jos metu bus pristatyta Komaru Bunko – specialiai fondo įsteigta ir kuruojama knygų kolekcija. Renginys vyks gruodžio 10 d., 11:30 val. Azijos knygų erdvėje (Vaclovo Biržiškos skaitykla, K. Donelaičio g. 52, Kaunas).

Su Komaru Kotsu fondu ASC bendradarbiauja jau ne vienus metus, kartu buvo rengti japonų kalbos konkursai 2018 ir 2019 metais, kurių nugalėtojai gavo galimybę dalyvauti specialiose programose Japonijoje. Siekdamas toliau skatinti susidomėjimą Japonijos studijomis Vytauto Didžiojo universitete ir Kauno mieste, fondas Azijos knygų erdvei dovanoja daugiau nei 300 leidinių. Tarp dovanojamų knygų bus galima rasti ne tik studijoms naudingą akademinę literatūrą, bet ir visame pasaulyje populiarius japoniškus komiksus – manga bei skaitytojų kalbos lygiui adaptuotus leidinius, kurie prisidės prie VDU veikiančio japonų kalbos skaitovų klubo plėtros.

Ceremonijoje dalyvausiantis Komaru Kotsu fondo vadovas p. Šigehiro Komaru (Fukuyama Transporting prezidentas) oficialiai paskelbs apie knygų perdavimą. Sveikinimo kalbą tars ir Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Širo Jamasaki.