Mokytojams – daugiakalbystės kompetencijų tobulinimo konferencija

Vytauto Didžiojo universitetas ir Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla balandžio 27 d., penktadienį, VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) organizuoja Respublikinę bendrojo ugdymo mokyklų užsienio kalbų mokytojų konferenciją „Daugiakalbystės kompetencijų tobulinimas: tyrimai ir patirtys“.

Konferencijos organizatoriaus Mindaugo Norkevičiaus teigimu, ateities perspektyvoje užsienio kalbų gebėjimai bus vienas iš didžiausių potencialų darbo rinkoje, todėl apie tai reikia galvoti jau nuo ankstyvos vaikystės. „Tėvų ir mokyklos uždavinys – skatinti vaikų vidinę motyvaciją atskleidžiant užsienio kalbų mokėjimo ir daugiakultūrio pasaulio pažinimo naudą, kuri gali prisidėti prie asmenybės formavimo“, – pasakoja VDU lektorius, doktorantas, Kauno Juozo Urbšio mokyklos direktoriaus pavaduotojas ir mokytojas M.  Norkevičius.

Konferencija skirta užsienio kalbų mokytojams, mokyklų administracijos atstovams, taip pat mokytojams, kurie vykdo dalykinę integraciją su užsienio kalbomis, būsimiems pedagogams, kurie studijuoja ar atlieka praktikas bendrojo ugdymo mokyklose.

Pirmoje konferencijos dalyje vyks ekpertų pranešimai, kur savo tyrimus ir idėjas pristatys VDU mokslininkai, Prancūzų instituto Lietuvoje, Goethe’s instituto Lietuvoje, Ispanijos Karalystės ambasados atstovai. Po to vyks praktiniai seminarai mokytojams, kurių metu savo sričių specialistai mokytojams demonstruos naujausias ugdymo tendencijas, kurias galima pritaikyti užsienio kalbų pamokose, integruojant užsienio kalbas su kitais mokomaisiais dalykais.

Konferencijos organizatorius akcentuoja, kad perspektyviausi specialistai ateityje bus ne tik tie, kurie puikiai išmanys savo sritį, tačiau ir tie, kurie bus daugiakalbiai asmenys. „Atsižvelgiant į šiandienines darbo rinkos tendencijas, investicijų augimą šalyje, daugiakultūriškumo sklaidą, šiuolaikinis jaunas perspektyvus asmuo turi gebėti susikalbėti bent trimis užsienio kalbomis“, – analizuoja M. Norkevičius.

Konferencijoje dalyvavusiems mokytojams bus išduoti KPKC kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registracijos forma

Prisegtuose prieduose rasite konferencijos nuostatus ir konferencijos programą.