„Matuokis profesiją 2019“: ateities karjera (ne) Tavo rankose?

Pastaruoju metu vis drąsiau ir daugiau kalbama apie nykstančias ribas tarp atskirų profesijų bei vis labiau akcentuojama specializuotų žinių, kompetencijų ir asmeninių savybių sąveikos svarba. Tai, kas buvo aktualu darbo rinkoje vakar, ne visada išlieka svarbu šiandien – tad kaip žinoti, kas laukia rytoj? Kaip kurti ateitį, kai ateitis vyksta jau dabar, ir viskas nuolat keičiasi?

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) lapkričio 15 d. kviečia moksleivius atvykti į „Matuokis profesiją 2019“, kur VDU absolventai dalysis savo patirtimi bei kartu su jaunimu diskutuos apie darbo rinką ir ateitį joje. Renginio metu įvairių sričių atstovai pasakos apie savo karjeras, profesinių svajonių siekimą, sunkius sprendimus bei gebėjimą prisitaikyti prie kintančios aplinkos.

Remdamiesi savo patirtimi absolventai taip pat aptars vadovavimo, lyderystės, verslumo, kūrybiškumo, komandinio darbo, kritinio mąstymo, emocinio intelekto ir darbo kultūros pavyzdžius bei svarbą.

Nepriklausomai nuo to, ar aptariamos profesijos vakar, šiandien ar rytoj – svarbiausiu aspektu išlieka diskusija. Tik dialoge tarp verslo atstovų ir klientų, tarp kūrėjų ir vartotojų, tarp technologijų ekspertų ir humanitarų galime suprasti, kokios tendencijos mūsų laukia? Tiksliau, kokią ateitį mes visi kartu norime turėti?

Matuotis profesijų ir kurti savo ateities karjeros vizijas moksleiviai kviečiami lapkričio 15 d., penktadienį, 10 val. VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, Kaunas). Renginys nemokamas ir atviras vyresnių klasių moksleiviams.

Renginio metu taip pat vyks seminaras „Efektyvus bendravimas: naujas požiūris į mokytojų-mokinių komunikavimą“, skirtas mokytojams. Būtina registracija el. paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323206.

Lektorės: doc.dr. Odeta Norkutė, Vaida Jurgilė, Tetiana Ponomarenko. Švietimo akademija

Registracija vyksta iki lapkričio 13 d.

Moksleivių grupės registruojamos el. paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323206.

Daugiau apie renginį ir absolventus – socialiniame tinkle „Facebook“.

„Matuokis profesiją“ – tai jau tradicija tapęs informacinis renginys, skirtas vyresnių klasių moksleiviams, siekiantiems susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Renginio metu moksleiviai turi galimybę laisvai diskutuoti su universiteto atstovais, absolventais ir sužinoti atsakymus į visus su studijomis universitete, aukštuoju išsilavinimu bei karjeros planavimu susijusius klausimus.