„Matuokis profesiją 2018” – misijos ir ambicijos svarba karjeroje

Kodėl? Jei kas rytą nubudę, prieš pradedant dienos veiklas, savęs paklaustumėte „Kodėl tai darau?“, jau turėtumėte pirmuosius sėkmingos karjeros recepto ingredientus. O atsakymą į šį, rodos, elementarų klausimą padės surasti nuoširdus prisipažinimas sau, kokią asmeninę misiją jaučiate ir ar toje srityje turite kokių nors ambicijų. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventai lapkričio 16 d. kviečia moksleivius atvykti į renginį „Matuokis profesiją 2018“, kur jie pristatys savosios misijos paieškas ir į priekį vedančias ambicijas.

Renginyje moksleiviai turės unikalią progą išgirsti, kaip troškimas veikti, įgyvendinti svajonę ir padaryti geriau nei vakar įvairių sričių atstovams padėjo sukurti savąjį sėkmingos karjeros receptą. VDU absolventai pasakos, kas jiems padeda patirti kasdienį gausos ir klestėjimo jausmą ir už kokias profesines pamokas jie yra dėkingi šiandien. Susitikime savais pavyzdžiais dalinsis VDU alumnai: mokytojai, žurnalistai, projektų ir įmonių vadovai, įvairių iniciatyvų autoriai ir kiti savo sričių profesionalai.

„Matuokis profesiją“ – tai jau tradicija tapęs informacinis renginys, skirtas vyresnių klasių moksleiviams, siekiantiems susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Renginio metu moksleiviai turi galimybę laisvai diskutuoti su universiteto atstovais, absolventais ir sužinoti atsakymus į visus su studijomis universitete, aukštuoju išsilavinimu bei karjeros planavimu susijusius klausimus.

Matuotis profesijų moksleiviai kviečiami lapkričio 16 d., penktadienį, 10 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, Kaunas). Renginys nemokamas ir atviras vyresnių klasių moksleiviams.

Registracijos nuoroda

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323206.

Daugiau apie renginį ir absolventus – socialiniame tinkle „Facebook“.