Literatūrinis vakaras-diskusija „Apie ką kalba naujausia vokiečiakalbė literatūra?“

Spalio 20 d. 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, vyks literatūrinis vakaras-diskusija „Apie ką kalba naujausia vokiečiakalbė literatūra?“, kurią organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra, festivalis „Kauno literatūros savaitė“ ir Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Renginys yra šiuo metu Lietuvoje vykstančių Vokiečių kalbos dienų programos dalis.

Spalio mėnesį Vokietijos literatūrinis gyvenimas pilnas įvykių, diskusijų apie rašytojus, knygas ir skaitymą – Frankfurte prie Maino vyksta didžiausia pasaulyje knygų mugė ir teikiama Vokietijos knygų premija. Renginio metu VDU docentė dr. Rūta Eidukevičienė pristatys šių metų Vokietijos knygų premijos nugalėtoją (paskelbta spalio 18 d.) ir kartu su rašytoju, vertėju dr. Laurynu Katkumi diskutuos apie aktualias Vokietijos literatūrinio gyvenimo tendencijas, šiandieninius vokiečių ir lietuvių literatūrinius ryšius.

REGISTRUOTIS Į RENGINĮ  (arba telefonu (8 37) 20 64 14 )

Dalyvavimas renginyje tik su Galimybių pasu (arba kitu jam prilyginamu dokumentu).

Renginys fotografuojamas.