Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursų atidarymas

Sausio 3 d. kviečiame dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursų atidaryme. Renginyje dalyvaus architektas, grupės „Antis“ lyderis, dainininkas, rašytojas, visuomeninkas Algirdas Kaušpėdas, kuris skaitys pranešimą „Kam mums reikalinga laisvė?“.

Sausio 3 d., pirmadienį, 14:30 val. vyks atidarymas nuotoliniu būdu. Nuoroda.

Sausio 2–31 dienomis vyksiančiuose VDU Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursuose nuotoliniu būdu planuoja dalyvauti daugiau kaip 70 užsieniečių iš 13 pasaulio šalių – tai ir pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos projektą „Inovacijos lituanistikoje: nuo mokslo iki praktikos“, „Erasmus+“ programą, Baltistikos centrų iniciatyvas dalyvaujantys studentai, Švietimo mainų paramos fondui paraiškas teikę studentai ir dėstytojai iš įvairių pasaulio šalių, vedini skirtingiausių ir unikaliausių motyvų, turintys lietuviškų šaknų.