Kvietimas teikti pranešimų pasiūlymus į BAAS konferenciją


Baltijos Azijos studijų aljansas (Baltic Alliance for Asian Studies, BAAS) kviečia teikti pranešimų pasiūlymus ketvirtajai tarptautinei BAAS konferencijai, kuri vyks Vytauto Didžiojo universitete, Kaune, 2020 m. kovo 5-7 dienomis.

BAAS konferencija – tai vienas svarbiausių akademinių renginių, skirtų Azijos tyrinėjimams Baltijos šalyse. Kasmetinėje konferencijoje dalyviai iš Baltijos regiono ir viso pasaulio dalinasi naujais atradimais, įžvalgomis ir ateities tyrimų planais. 2014-aisiais renginys vyko Vilniuje, 2016 m. – Tartu (Estija), o 2018 m. – Rygoje. Pastarojoje konferencijoje dalyvavo beveik 100 pranešėjų iš apie 20 valstybių.

Organizatoriai kviečia įvairių akademinių disciplinų tyrinėtojus pasidalinti savo tyrimais, susijusiais su Azija. BAAS konferencija neapsiriboja viena konkrečia prieiga ir skatina teikti pranešimus įvairiose humanitarinių ar socialinių mokslų srityse, tokiose kaip antropologija, etnologija, istorija, lingvistika, sociologija, ekonomika, politikos mokslai ir t. t.

Konferencija vyks anglų kalba.

Pranešimų plenarinėse sesijose pasiūlymai priimami el. paštu conference.asc@vdu.lt iki 2019 m. gruodžio 2 d.
Individualių pranešimų pasiūlymai priimami el. paštu conference.asc@vdu.lt iki 2019 m. gruodžio 20 d.

Daugiau informacijos