Kviečiama į lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus

Vytauto Didžiojo universitete 2018 m. liepos 13 – rugpjūčio 11 dienomis vyks intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai. Į Kauną kviečiame pasaulio lietuvius, įvairių sričių studentus, užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių kalbos ir geriau pažinti Lietuvą.

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai – tai puiki proga pažinti, pabendrauti, pabūti kartu su žmonėmis iš viso pasaulio ir kartu pramokti lietuvių kalbos ar ją patobulinti. Prisitaikydami prie skirtingų atvykstančiųjų poreikių, paprastai organizuojame 3 skirtingų lygių lietuvių kalbos kursus.

VDU jau dvidešimt metų yra visų besidominčių lietuvių kalba ir kultūra traukos centras. Mokytis kalbos ir maloniai praleisti mėnesį vasaros kursuose paprastai atvyksta apie 50 svečių iš įvairių Europos, Amerikos, Australijos, Azijos šalių. Studentai kursų metu turtina žodyną, mokosi lietuvių kalbos gramatikos, dalyvauja diskusijose, daug sužino apie savitą mūsų krašto kultūrą, literatūrą, meną, istoriją ir politiką.

Kursų metu aplankomos istorinės Kauno vietos, muziejai, savaitgaliais vykstama į Vilnių, Trakus, Rumšiškes, Šiaulius, organizuojami įvairūs renginiai.

Prašome registruotis iki liepos 1 d.

Registracijos forma

Daugiau informacijos

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai yra Baltijos vasaros universiteto (angl. Baltic Summer University, BSU) programos dalis. Studentai taip pat gali registruotis į kitus 15  BSU kursųapimančių įvairias sritis.