Konkursas atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Airijoje

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kartu su VDU Tarptautinių ryšių departamentu skelbia konkursą atlikti praktiką vietai Lietuvos Respublikos ambasadoje Airijoje, Dubline.

Praktikos tikslas – lituanistinio švietimo ir patriotinio ugdymo Airijos lituanistinėse mokyklose patirties įgijimas, lituanistinio konkurso Airijoje, skirto Kovo 11-ajai, paminėti organizavimas. Praktikos metu studentas taip pat plačiau susipažins su Airijos lietuvių bendruomenių, organizacijų ir lituanistinių mokyklų, įskaitant ir laikraščio „Lietuvis“ ir lituanistinių klasių Airijos vidurinėse mokyklose, bei su ambasados minėtose ir kt. srityse veikla. Šia iniciatyva siekiama sustiprinti ryšius tarp Lietuvos ir Airijos lietuvių bendruomenių ir prisidėti prie jaunų specialistų ugdymo.

Praktikos laikotarpis: 2020 m. sausio – kovo mėnesiai.

Konkurso laimėtojas (-ja) praktiką pradėti galės tik po Užsienio reikalų ministerijos asmens patikros.

Atrinktam studentui bus skirta „Erasmus+“ stipendija – 700,00 EUR/mėn.

CV ir motyvacinį laišką prašome siųsti iki spalio 20 d., el. paštu international@vdu.lt. Konkurse gali dalyvauti visų studijų pakopų studentai.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tarptautinių ryšių departamentą elektroniniu paštu: tomas.mickevicius@vdu.lt