Keičiasi VDU mokesčių apmokėjimo tvarka

Informuojame, kad nuo 2019 m. gruodžio 2 d. (pirmadienio) keičiasi Vytauto Didžiojo universiteto (toliau – VDU) priskirtų mokesčių apmokėjimo procedūra į šią:

Jei studentas mokesčius moka pats:

http://studentas.vdu.lt „Mokesčiai“ skiltyje nurodžius norimą apmokėti sumą, Jus automatinė mokėjimo sistema nukreips į UAB „Payseros“ mokėjimo aplinką, kurioje išsirinkę norimą banko įstaigą ar pasirinkę savo turimą bankinę kortelę bei prisijungę prie banko sąskaitos, galėsite iš karto apmokėti savo VDU nurodytą mokėti sumą. Mokesčio užskaitymas bus matomas iškart po apmokėjimo grįžus atgal į http://studentas.vdu.lt aplinką arba iš naujo prisijungiant prie http://studentas.vdu.lt. Visi atliekami mokėjimai nebus papildomai apmokestinti. Kaskart apie mokesčio apmokėjimo įvykdymą Vytauto Didžiojo universiteto studentai bus informuoti atskiru el. laišku į VDU suteiktą el. pašto dėžutę, kiti asmenys (kitų aukštųjų mokyklų studentai) – į VDU žinomą el. pašto dėžutę.

Jei už studentą mokesčius moka kitas fizinis asmuo (pvz. tėvai ar pan.):

http://studentas.vdu.lt „Mokesčiai“ skiltyje nurodžius norimą apmokėti sumą, Jus automatinė mokėjimo sistema nukreips į UAB „Payseros“ mokėjimo aplinką, kurioje reikia pasirinkti „Kitos mokėjimo sistemos“ opciją ir išsirinkti norimą mokesčio apmokėjimo tarpininką iš siūlomų. Suformuotą mokestį atsispausdinkite arba išsaugokite ir išsiųskite asmeniui, kuris už Jus sumokės mokestį. Mokesčio užskaitymas http://studentas.vdu.lt bus matomas iki 1 (vienos) darbo dienos po apmokėjimo datos. Kaskart apie mokesčio apmokėjimo įvykdymą Vytauto Didžiojo universiteto studentai bus informuoti atskiru el. laišku į VDU suteiktą el. pašto dėžutę, kiti asmenys (kitų aukštųjų mokyklų studentai) – į VDU žinomą el. pašto dėžutę.

Jei už studentą mokesčius moka kitas juridinis asmuo (pvz. įmonė, organizacija ir pan.):

Dėl studentui priskirtų mokesčių apmokėjimo, prieš juos apmokant, Jums reikia susisiekti su atsakingu VDU Finansų departamento darbuotoju el. p. aurelija.mieliauskiene@vdu.lt

SVARBU:

  • http://studentas.vdu.lt nurodytą apmokėti sumą, atsižvelgiant į universiteto prisikirtus mokesčius bus galima apmokėti tik tokią, kokią nurodysite „Mokesčiai“ skiltyje:
    • galima koreguoti į mažesnę sumą nei Jums priskirta mokėti;
    • nėra galimybės koreguoti į didesnę sumą nei Jums priskirta mokėti, t.y. mokėti „į priekį“.
  • Jūsų banko sąskaitoje ar bankinėje kortelėje turi būti pakankamai lėšų sumokėti suformuotą VDU sąskaitą, nes priešingu atveju mokėjimo įvykdyti bus neįmanoma.

Kilus klausimams prašome kreiptis:

Studentų centras