Kauno maratonas su VDU

Visi žino – kad ir kaip lėtai bėgtumėte, vis tiek aplenksite tuos, kurie sėdi ant sofos. Tuo įsitikinti bus galima birželio 11 d. Kauno maratone, pasirinktinai įveikiant 5 km, 10 km, 21 km, arba 42 km distancijas.

Bėgti drauge ne tik greičiau, bet ir smagiau, todėl VDU studentai, absolventai, dėstytojai ir darbuotojai kviečiami bėgti kartu ir šiais metais iškovoti Universiteto taurę. Kauno maratono organizatoriai apdovanos ne tik greičiausius kiekvienos distancijos bėgikus, bet ir daugiausiai kilometrų įveikusią universiteto komandą, kuria šiais metais įnirtingai trokšta tapti VDU.

Prisijungti ir universitetui padovanoti maratono taurę visai nesunku – tereikia užsiregistruoti internete ir nurodyti, kad atstovauji VDU klubą. O tai padariusiems – iki gegužės 15 d. užpildyti VDU anketą ir pasirinkti, kelinto dydžio marškinėlių norite.

Iki birželio 11 dienos dar yra laiko – treniruotis, ugdyti charakterį, o maratono dieną, nusiteikusiems ir pasipuošusiems naujaisiais VDU marškinėliais stoti prie starto linijos ir bėgti už save, už ištvermę ir už savo universitetą.

Registraciją į Kauno maratoną.

VDU anketa.