Informacinis seminaras apie studijų ir tyrimų galimybes Vokietijoje

Spalio 13 d., trečiadienį, Vytauto Didžiojo universitete lankysis Vokietijos akademinių mainų tarybos (DAAD) atstovas dr. Heiko F. Marten. Jis ves informacinį seminarą apie DAAD stipendijų programas, skirtas studentams ir mokslininkams, bei pristatys DAAD siūlomas stipendijas kitiems mokslo metams.

DAAD stipendijos siūlomos visų sričių aukštųjų mokyklų absolventų magistro laipsnio studijoms, jaunųjų mokslininkų ir doktorantų moksliniams darbams ar studijoms Vokietijoje, aukštųjų mokyklų dėstytojų ir mokslininkų mokslo tiriamajam darbui. Taip pat siūlomos aukštųjų mokyklų vasaros kursų stipendijos, stipendijos praktikai bei gilinamosioms studijoms menininkams.

Nesvarbu, ar planuojate trumpalaikį mainų vizitą, pilnas studijas ar tyrimų stažuotę Vokietijoje, greičiausiai galvojate ir apie išlaidas naujoms knygoms, maistui, buto nuomai… Stipendija gali sumažinti finansinius rūpesčius, todėl labai svarbu laiku gauti visą reikiamą informaciją apie finansavimo galimybes ir paraiškų teikimą.

Informacinis seminaras apie DAAD stipendijas vyks spalio 13 d., trečiadienį, 14.15 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 310 aud.).

Daugiau informacijos apie DAAD siūlomas stipendijų programas, stipendijų dydžius bei kitą naudingą informaciją galima rasti čia:

DAAD Informacinis centras Rygoje: ic@daad.lt, +371 67228800, www.daad.lt

Informacija socialiniuose tinkluose:

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM