Į internetinius seminarus kviečia verslo programa „Change4future“

Jau gegužės mėnesį startuos verslo programa „Change4Future“, kurios pagrindinis tikslas – padėti pokyčių kūrėjams išvystyti tvarius bei komerciškai gyvybingus socialinius verslus Kauno apskrityje. Projektas kvies būsimus pokyčių kūrėjus arba jau plėtojančius socialinį verslą dalyvauti keturiuose programos etapuose: atviruose internetiniuose seminaruose, hakatone, akseleratoriuje ir viešuose verslo pristatymuose.

Iš viso net 15 socialinio verslo idėjų pasieks socialinio verslo labirinto finišą – kiekviena iš komandų galės pasinaudoti 8000 EUR vertės ekspertų konsultacijomis bei įsigyti verslui reikalingos įrangos už 7000 EUR.

Internetiniuose seminaruose praktiniais patarimais dalinsis žinomi socialiniai inovatoriai ir ekspertai

Nuo gegužės 5 d. net penkis antradienius iš eilės su besidominčiais socialinio verslo kūrimu nuotoliniu būdu susitiks įvairių sričių ekspertai bei socialiniai inovatoriai. Jie ne tik atskleis socialinio verslo užkulisius, bet ir pasidalins praktiniais patarimais, kaip išplėtoti verslą nuo idėjos iki kliento.

Kiekvieno internetinio seminaro metu dalyviai galės siūlyti savo socialinio verslo idėjas ir pretenduoti į kitą etapą – hakatoną. Speciali komisija, kurią sudarys verslininkas, „Lithuanian Global Leaders“ tarybos narys Vladas Lašas, „ChangeMakers‘ON“ įkūrėja ir vizionierė Simona Šimulytė, „Versli Lietuva“ vadovė Daina Kleponė, „Reach4Change“ vadovė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer ir socialinio verslo „Trys kubai“ bendraįkūrėjas Vytautas Butkus, atrinks po dvi stipriausias idėjas. Atrankoje į hakatoną bus galima dalyvauti ir pasibaigus tiesioginėms transliacijoms.

Daugiau informacijos

Plačiau apie kiekvieną internetinį seminarą bei nuorodas registracijai rasite:

05 05 // Kaip idėjas (pa)versti pokyčius kuriančiais verslais?
05 12 // Kaip (su)kurti tvarų produktą, kurio laukia rinka?
05 19 // Kaip atsakingai (par)duoti kuriamą vertę?
05 26// Kaip (už)augti pokyčių lyderiu?
06 02 // Kaip (nu)keliauti nuo idėjos iki pirmojo kliento?

Visi online seminarai yra nemokami.

Vytauto Didžiojo universitetas prisideda prie renginio įgyvendinimo ir skatina savo studentus dalyvauti projekte!