Papildoma HMF virtuali moksleivių diena

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia moksleivius dalyvauti Virtualiose moksleivių dienose. Nuo gegužės 21 d. iki birželio 5 d. vyksiančiuose susitikimuose su fakultetų atstovais moksleiviai galės daugiau sužinoti apie studijas universitete, susipažinti su studijų programomis ir užduoti visus rūpimus klausimus.

PAPILDOMA VDU Humanitarinių mokslų fakulteto virtuali moksleivių diena vyks birželio 5 d. 15 val.

Per pirmą susitikimą daug sužinojote apie šiuolaikines kalbų ir kultūrų studijas, įgyjamas kompetencijas ir vėlesnes karjeros galimybes. Šįkart kviečiame jungtis ir susitikti su IstorijosFilosofijos ir regiono studijų (Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbosSkandinavijos šalių kultūros ir kalbos) programų dėstytojais, absolventais ir studentais. Tai puiki proga iš pirmų lūpų išgirsti visą Jus dominančią informaciją apie studijų dalykus, įgyjamas kompetencijas, praktiką, akademinių mainų ir karjeros galimybes!!!

Facebook renginys