HMF absolventų konkursas: Prarasto studijų laiko beieškant

Mieli VDU Humanitarinių mokslų fakulteto absolventai,

galbūt praėjo tik metai, o galbūt jau 15 ar 20 nuo to laiko, kai baigėte studijas VDU Humanitarinių mokslų fakultete. Kad ir kiek laiko būtų prabėgę, kad ir kur bebūtumėte – norėtume atgaivinti Jūsų prisiminimus apie universitete praleistas dienas ir naktis.

Artėjant VDU Absolventų dienai, kviečiame Jus susisiekti su buvusiais kursiokais, prisiminti studijų akimirkas ir drauge asmeniniuose archyvuose paieškoti jas užfiksavusių nuotraukų. Bendrai atrinkę Jums mieliausias nuotraukas, siųskite jas arba iš nuotraukų sukurtus koliažus/vaizdo prezentacijas mums ir dalyvaukite HMF absolventų konkurse „Prarasto studijų laiko beieškant“! Nepamirškite prie „kūrinio“ pridėti ir trumpos istorijos, paaiškinančios nuotraukose užfiksuotas akimirkas.

Įdomiausių, originaliausių ir kūrybiškiausių vaizdų ir istorijų lauks prizai!
Kviečiame registruotis ir kelti savo kūrinius (word, pdf., nuotraukų, vaizdo įrašo formatais) iki lapkričio 26 d.

DALYVAUTI KONKURSE