HMF absolventams – diplomų įteikimo šventė

Birželio 20 – 23 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalins šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikins su savo Alma Mater (liet. universitetu). Diplomai bus įteikti visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos bakalauro ir magistro studijų absolventams.

Birželio 21 d., trečiadienį, visos iškilmės vyks VDU Didžiojoje salėje. Čia vidurdienį, 12 val., vyks Humanitarinių mokslų fakulteto Anglų filologijos, Anglų ir vokiečių filologijos, Lietuvių filologijos, Frankofonijos šalių kalbos ir kultūros, Italistikos ir romanų kalbų bakalauro studijų, Literatūros ir spaudos, Taikomosios anglų kalbotyros, Taikomosios lietuvių kalbotyros, Vokiečių verslo kalbos ir komunikacijos, Sociolingvistikos ir daugiakalbystės magistrantūros studijų absolventų šventė. Popiet, 14 val., diplomai bus įteikti HMF Etnologijos, Baltijos regiono kultūrų, Rytų Azijos šalių kultūrų ir kalbų, Istorijos bakalauro studijos, Vidurio Rytų Europos ir Lietuvos istorijos studijų, Lyginamųjų kultūrų studijų, Rytų Azijos regiono studijų  magistrantūros  studijų absolventams.