ESN VMU vykdo naujų narių atranką

Ieškai naujos veiklos, naujų patirčių, naujų pažinčių ir tiesiog galvoji kaip galėtum gerai praleisti laiką? Tuomet turime puikią žinią – studentų organizacija ESN VMU pradeda naujų narių paiešką!

ESN (Erasmus Student Network) – tai didžiausia savanoriška studentų organizacija Europoje. Jos tikslas – apjungti visų kultūrų atstovus, padėti atvykstantiems užsienio studentams integruotis į universiteto aplinką bei sukurti jaukią atmosferą. Mūsų universiteto sekcija ESN VMU organizuoja įvairius renginius, išvykas, akcijas šiam tikslui pasiekti.

„Studentai padeda studentams“ yra vienas pagrindinių principų, kuriais vadovaujasi ši organizacija. ESN nariai yra studentai, todėl kiekvienas supranta studentiško gyvenimo ypatumus ir sunkumus. Taigi ESN yra puikus balansas tarp smagaus laiko praleidimo, atsipalaidavimo ir darbo, orientuoto į kitus studentus. Kiekvienas savanoris aktyviai prisideda prie renginių užsienio studentams organizavimo: nuo filmų vakarų ir protmūšių iki sporto užsiėmimų ir ekskursijų.

ESN VMU taip pat suteikia galimybę tobulinti save. Tai pasireiškia per įvairių renginių, projektų organizavimą, komunikaciją su kitais organizacijos savanoriais, kūrybišką problemų sprendimą bei vizualinės veiklos rengimą. Kiekvienas savanoris pats pasirenka prie kurios srities nori dirbti. Taip pat ESN VMU sukurią aplinką, kurioje gali tobulinti savo anglų kalbos sugebėjimus, gauti galimybių dalyvauti įvairiuose mokymuose. Galiausiai, tai yra puiki vieta susirasti bendraminčių, draugų, plėsti savo akiratį apie pasaulį aplinkui bei geriau pažinti, tobulinti save.

Jeigu susidomėjai, tuomet užpildyk registracijos anketą. Atranka vykdoma iki vasario 12 dienos.

Think Different, Think ESN VMU!

Daugiau informacijos:

Facebook: ESN VMU Kaunas, Instagram: esnvmu, El. paštas: vmu@esnlithuania.org.