Esė rašymo dirbtuvės „Miestas tekste, tekstas mieste“

Esi studentas, godžiai skaitantis ir rašantis, keliaujantis žodžio keliu? Prisijunk prie kūrybinio rašymo dirbtuvių Vytauto Didžiojo universitete ir išbandyk save esė žanre. Dirbtuvėse išgirsi apie esė žanro tradiciją Lietuvoje ir pasaulyje, jos atmainas ir transformacijas šiuolaikinėje literatūroje, rašysi esė ir ją aptarsi grupėje. Atrinkti tekstai bus publikuojami kultūrinėje žiniasklaidoje. Tikimasi, kad jų fragmentai papuoš ir miesto erdves.

Dirbtuves ves rašytojas, eseistas, vertėjas Laurynas Katkus, kurio knyga „Sklepas ir kitos esė“  buvo įtraukta į Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto kūrybingiausių knygų sąrašą. Rašytojas yra aktyvus tarptautinių literatūros renginių, kūrybinio rašymo, vertimo dirbtuvių dalyvis ir organizatorius.

Dirbtuvių datos: Spalio mėn. 14, 15, 16 d. (I dalis), lapkričio mėn. 9, 11,12 d. (II dalis), 16:15 – 19:15 val.

Dirbtuvių vieta: VDU, V. Putvinskio g. 23, 101 aud. (dirbtuvės vyks laikantis visų NVSC rekomendacijų dėl COVID-19 suvaldymo. Pasikeitus aplinkybėms, dirbtuvės bus organizuojamos nuotoliniu būdu).

Registracija: iki 2020 m. spalio 4 d. registruojantis būtinai parašyk tris sakinius, kas Tau yra kūryba, kodėl nori dalyvauti dirbtuvėse ir kokia Tavo kūrybinė patirtis. Registruokis atsakingai, įvertinęs galimybes dalyvauti dirbtuvėse visomis dienomis.

Registruotis

Kontaktas pasiteiravimui: Neringa Daniulaitienė, neringa.daniulaitiene@stud.vdu.lt

Dalyvavimas – nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.

Dirbtuvių organizatorius – Vytauto Didžiojo universitetas.

Projektą pristato Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022.

Kvietimas į renginį