Diplomų įteikimo šventė Humanitarinių mokslų fakulteto studentams

Liepos 1-3 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose Diplomų įteikimo renginiuose.

Apgailestaujame, tačiau šventė nebus tradiciškai atvira visiems. Atsižvelgiant į paskelbtą valstybės lygio ekstremalią padėtį visoje šalyje dėl COVID-19 plitimo grėsmės, bei norint užtikrinti universiteto bendruomenės narių ir jų artimųjų saugumą, šiemet VDU Diplomų įteikimo renginys vyks kiek kitaip nei įprasta. Diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU erdvėse, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus, atsiėmusius diplomus, galės pasveikinti ir nufotografuoti lauke, o pačią diplomų įteikimo ceremoniją stebėti tiesiogiai adresu vdu.lt/diplomai savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

Visiems Diplomų įteikimo šventės dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines.

Absolventai, kurie negalės dalyvauti diplomų įteikimo šventėje, savo diplomą per artimiausias penkias darbo dienas galės atsiimti savo fakultete, o vėliau – Studijų departamente.

Diplomai Humanitarinių mokslų fakulteto studentams bus įteikiami liepos 3 d. (penktadienį)

VDU DIDŽIOJI SALĖ | S. DAUKANTO G. 28, KAUNAS

10:00 val. Humanitarinių mokslų fakulteto Anglų filologijos, Anglų ir vokiečių filologijos, Frankofonijos šalių kalbos ir kultūros, Italistikos ir romanų kalbų, Lietuvių filologijos ir leidybos bakalauro studijų; Literatūros ir spaudos, Taikomosios anglų kalbotyros, Sociolingvistikos ir daugiakalbystės, Vokiečių verslo kalbos ir komunikacijos magistrantūros studijų absolventų šventė.

13:00 val. Humanitarinių mokslų fakulteto Etnologijos, Filosofijos, Istorijos, Skandinavijos šalių kultūrų ir kalbų, Rytų Azijos šalių kultūrų ir kalbų bakalauro studijų; Lyginamųjų kultūrų studijų, Praktinės filosofijos, Rytų Azijos regiono studijų, Vidurio Rytų Europos ir Lietuvos istorijos studijų magistrantūros studijų absolventų šventė.

Iki susitikimo šventėje, kurioje svarbiausia gera nuotaika ir didžiavimasis sėkmingai pabaigtu gyvenimo etapu!