„Aš kalbu vokiškai… Kas toliau?“

Balandžio 5 d., 13 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyresniųjų klasių moksleiviai, besimokantys vokiečių kalbos, germanistikos bei kitų specialybių studentai buvo kviečiami dalyvauti informaciniame renginyje apie studijų, praktikos ir karjeros galimybes. Renginį  organizavo VDU Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra ir Kauno miesto vokiečių kalbos metodinis būrelis.

Šio jau gražia tradicija tampančio renginio tikslas – suburti jaunus žmones, mąstančius apie tolimesnes studijas, praktiką bei karjerą. Renginys prasidėjo karjeros forumu, kurio metu verslo atstovai dalyviams pristatė įvairias profesijas ir su vokiečių kalba susijusias karjeros galimybes. Vokiečių verslo kalbos ir komunikacijos specialybės absolventai, dirbantys turizmo, prekybos, žmogiškųjų išteklių srityse, dalinosi naudinga patirtimi ir papasakojo apie savo profesinę veiklą. Tuo metu, kai moksleiviai ir studentai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, mokytojai galėjo kelti kvalifikaciją jiems skirtame seminare.

Renginio programa.