Renginys apie studijų JAV finansavimo būdus bei galimybes

Jaunimo karjeros centras kartu su VDU Tarptautinių ryšių departamentu Tarptautinės studijų savaitės proga kviečia universiteto akademinę bendruomenę į renginį Studijų JAV galimybės: Lietuvoje administruojamos stipendijų programos.

Renginio metu bus kalbama apie studijų JAV finansavimo būdus bei galimybes. Bus pristatomos Amerikos ambasados Lietuvoje administruojamos programos:

  • Fulbright programa studentams. Tai vienerių mokslo metų trukmės įvairių disciplinų finansuojamos magistro, doktorantūros ir ne laipsnio studijų programos JAV universitetuose.
  • Fulbright programa mokslininkams ir dėstytojams, kuri yra skirta mokslininkams‚ aukštųjų mokyklų dėstytojams atlikti mokslinius tyrimus ar skaityti paskaitas  JAV universitetuose.
  • Fulbright-Schuman programa, remianti projektus, apimančius Europos Sąjungos ir JAV tarpusavio ryšius bei Europos Sąjungos politiką. Stipendijos skiriamos po bakalaurinėms studijoms, moksliniams tyrimams prieš doktorantūros studijas, moksliniams tyrimams po doktorantūros studijų, dėstymui universitetuose.

Taip pat bus pristatomos Baltijos-Amerikos laisvės fondo programos:

  • Profesinės stažuotės programa dabartiniams universitetų studentams bei nesenai baigusiems studijas.
  • Baltijos-Amerikos dialogo stipendijų programa tiriamuosius darbus atliekantiems mokslininkams.

Renginys vyks lapkričio 16 d. 16 val. VDU Daugiafunkcinio mokslo ir studijų centro (V. Putvinskio g. 23) 310 auditorijoje.

Renginio programa.