Praktiniai patarimai prieš išvykstant mainų studijoms ar praktikai

Kviečiame HMF studentus dalyvauti renginyje, skirtame supažindinti studentus su universiteto siūlomomis mainų bei praktikos galimybėmis bei suteikti praktinių žinių apie tai, ką reikia padaryti prieš išvyksant, būnant mainuose ir iš jų grįžus.

Kaip pasirinkti studijų ar praktikos vietą? Kas turi pasirašyti dokumentus fakultete? Kaip ir kokius studijų dalykus pasirinkti? Kuo skiriasi Erasmus+ ir dvišaliai mainai? Į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš išvykstant? Ką svarbu padaryti prieš grįžtant į VDU? Į ką kreiptis iškilus problemai? Stengsimės atsakyti į visus jūsų klausimus, kad būtumėte pasiruošę!

Lapkričio 10 dieną (ketvirtadienį) 16:00 valandą kviečiame visus Humanitarinių mokslų fakulteto studentus atvykti į renginį, kurio metu HMF koordinatorė Greta Garnytė detaliai ir aiškiai papasakos apie mainų eigą bei galimybes. Susitikimas vyks Putvinskio g. 23, 102 auditorijoje.

Renginys skirtas visiems – tiems, kurie dar tik svarsto išvykti, ir tiems, kurie jau buvo atrinkti naujausio Erasmus+ konkurso metu studijoms ar praktikai. 

Planuojama renginio trukmė – 1 valanda. Lauksime Jūsų!