Humanitarinių mokslų fakulteto magistrantūros studijų programos

Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakultetas kviečia studijuoti magistrantūros studijų programose, skirtose gilinti žinias ir įgūdžius įvairiose humanitarinių mokslų kryptyse. Fakultetas siūlo studijų programas, kurios apima literatūrą, lingvistiką, kultūros studijas, filosofiją ir istoriją.

Studijų metu mūsų studentai gilina teorines ir praktines pasirinktos studijų krypties žinias su geriausiais, tarptautinę patirtį turinčiais mokslininkais ir dėstytojais, gali dalyvauti Erasmus+ studijų mainų programoje, atlikti praktiką užsienio įmonėse ar organizacijose.

Mūsų siūlomos programos yra skirtos tiems, kurie planuoja akademinę karjerą, nori dirbti kultūros, švietimo, komunikacijos ir kt. srityse arba jau dirba ir nori siekti aukštesnių profesinių tikslų. Visos magistro studijų programos, išskyrus „Sociolingvistikos ir daugiakalbystės“ studijų programą, kurios metu studentai du semestrus praleidžia partneriniuose užsienio universitetuose, yra pritaikytos dirbantiems – paskaitos vyksta vakarais. Dalis programų vykdoma nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos apie VDU HMF magistrantūros studijų programas rasite čia, o apie priėmimo tvarką čia.