Seminaras apie netipišką kalbos raidą

Š. m. lapkričio 6 d. 16.00 val. kviečiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus, pedagogus, dirbančius pradinėse klasėse, logopedus, spec. pedagogus, institucijų vadovus dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto Tarpkultūrinės komunikacijos ir daugiakalbystės tyrimų centro rengiamame seminare ,,Netipiška kalbos raida“, kuriame bus pristatomi naujausi lietuvių vaikų kalbos tyrimai.

Seminaro programa:

• Vaikų kalbos tyrimai Vytauto Didžiojo universitete (prof. Ineta Dabašinskienė)
  • Ankstyvoji dvynių kalbos raida: nuo pirmųjų garsų iki kalbinės komunikacijos (doc. dr. Ingrida Balčiūnienė, doc. dr. Laura Kamandulytė-Merfeldienė)
  • Disleksija ir kiti skaitymo sunkumai: tinginystė ar liga? (doc. dr. Ingrida Balčiūnienė)
  • Dvikalbis vaikas ‒ siekiamybė ar problema? (doc. dr. Laura Kamandulytė-Merfeldienė)
  • Vaikų gimtosios lietuvių kalbos raida anglakalbėje aplinkoje: iššūkiai tėvams, mokytojams, logopedams (dr. Agnė Blažienė)

Seminaro trukmė ‒ 3 val. Seminaro dalyviams bus išduodami dalyvavimą patvirtinantys pažymėjimai.
Seminaro vieta: V. Putvinskio g. 23‒102, Kaunas
Būtina registracija el. paštu: l.kamandulyte-merfeldiene@hmf.vdu.lt

Kvietimas į seminarą.