Priėmimas į VDU bakalauro studijas

Nuo birželio 1 d. iki liepos 22 d. 15 val. vyks prašymų studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose registravimo 1 etapas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) šiais metais stojantiesiems siūlo rinktis pirmosios pakopos ir vientisąsias (teisės), dvigubą ar pedagogo kvalifikaciją suteikiančias, ištęstines bei nuotolines studijų programas.

Nuo šių metų VDU tapo plačiausios aprėpties universitetu Lietuvoje ir šiuo metu bakalauro studijas siūlo trylikoje studijų krypčių.

Studijų programų sąrašą, į kurias vykdomas priėmimas 2019 m., taisykles, konkursinio balo sandarą, kainą, suteikiamus papildomus balus, mokymosi rezultatų minimalius rodiklius ir kt. galima rasti universiteto priėmimo taisyklėse. Išsamesni studijų programų aprašai pateikti bakalauro studijų programų skiltyje.

Detaliau apie priėmimo į bakalauro studijas sąlygas ir taisykles

Daugiau informacijos apie studijas

• VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Svarbiausia bei aktualiausia informacija apie studijas VDU skelbiama ir nuolat atnaujinama universiteto internetinėje svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.