Priėmimas į studijas yra paprasta kaip 2×2 – žinant keletą dalykų

Artėjant kiek kitokiems nei įprasta valstybiniams brandos egzaminams, turbūt daugelio abiturientų galvose dūzgia įvairiausios mintys, susijusios su ateities pasirinkimais ir klausimu – ką daryti, kad priimtas sprendimas būtų teisingas?

Siekdamas, kad priėmimas į studijas būtų paprastas kaip 2×2, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia abiturientus dalyvauti virtualiame susitikime ir sužinoti viską apie bendrąjį priėmimą į Universitetą 2020 metais.

Susitikimo metu bus atsakyta į pagrindinį kylantį klausimą – kokius esminius žingsnius reikėtų atlikti siekiant įstoti į norimą studijų programą šiemet? Taip pat bus aptarti ir kiti dažnai abiturientams kylantys ir juos neraminantys klausimai:

• Ar atsisakyti jau pasirinktų laikyti valstybinių brandos egzaminų? Kodėl tai pavojinga?
  • Kaip susiskaičiuoti savo konkursinį balą?
  • Kokie yra keliami minimalūs ir papildomi reikalavimai stojantiesiems?
  • Kada ir kur pildyti prašymą?
  • Kaip teisingai užpildyti prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje?

Virtualus susitikimas vyks gegužės 14 dieną, 16 valandą Vytauto Didžiojo universiteto virtualioje studijų aplinkoje. Registracija būtina.

Registracijos anketa

Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie virtualaus susitikimo bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje.

Pakartotinai susitikimai vyks birželio 4 d. ir 11 d., 16 val.

Daugiau informacijos galite teirautis:

• El. paštuvdu@vdu.lt
  • Tel. nr.  8 37 323206