Vyksta priėmimas į VDU doktorantūros studijas

Vytauto Didžiojo universitetas siūlo doktorantūros studijas 18-oje mokslo krypčių biomedicinos, fizinių, humanitarinių bei socialinių mokslų srityse.

Prašymas dalyvauti priėmimo į doktorantūros studijas konkurse ir būtinų dokumentų skenuotos kopijos pateikiami internetu registracija vyksta internetu. Prašymų priėmimas į doktorantūros studijas vykdomas internetu.

Visa informacija apie 2018 m. priėmimą yra skelbiama universiteto elektroninio tinklalapio mokslo skiltyje „Priėmimas į doktorantūros studijas“.

Kiekvienoje mokslo kryptyje priėmimo sąlygos ir tvarka skiriasi, todėl būtina atidžiai susipažinti su pasirinktos doktorantūros studijų krypties konkurso sąlygomis ir tvarka. Priėmimo sąlygose nurodyta, kokie kvalifikaciniai reikalavimai yra keliami kandidatui, kokius dokumentus privaloma pateikti taip pat pristatomi atrankos kriterijai ir kandidatų konkursinio balo sandara bei įvardijamos su priėmimu susijusios svarbiausios datos (dokumentų teikimo terminai, priėmimo posėdžių datos ir kt.).

Prie kiekvienos mokslų krypties yra pateiktos tematikos, į kurias šiemet galima stoti bei nurodyti galimi doktorantūros vadovai. Pridedama ir prašymo forma bei atitinkamos doktorantūros krypties reglamentas. Norint išvengti galimų prašymų studijuoti teikimo proceso nesklandumų, svarbu susipažinti su prie kiekvienos mokslo srities pateiktais dokumentais.

Norintys studijuoti VDU doktorantūros studijose dokumentus gali pristatyti per visą vasarą konkrečios datos nurodytos prie atitinkamos mokslo krypties.

Daugiau informacijos apie priėmimą į doktorantūrą teikia:

Doktorantūros mokykla